Розміщення у домі престарілих Ренесанс

Коли члени сім’ї вирішують, що літньому родичу необхідна професійна допомога, вони вирішуються звернутися до відповідного закладу — будинку для людей похилого віку «Ренесанс». Цей серйозний крок вимагає підготовки та обговорення, але для того, щоб полегшити цей процес, рекомендується ознайомитися з перевагами геріатричного догляду.

Оформлення та поселення в приватний пансіонат: на що слід звернути увагу

Велика кількість представників цієї сфери на українському ринку викликає не тільки інтерес, а й страх: кого ж вибрати? Ренесанс — це по-справжньому унікальний заклад, де висококваліфікований персонал створює оптимальні умови для життєдіяльності постояльців.

Щоб мінімізувати стрес переїзду в незнайоме місце, зі старим у перших днів працює фахівець, який надає психологічну допомогу. Співробітники, у свою чергу, допомагають з особистою гігієною, супроводжують при пересуванні (інвалідний візок, милиці, ходунки), моніторять загальне самопочуття та спостерігають за їдою, рідиною та лікарськими препаратами.

При цьому пацієнт не розриває зв’язку із зовнішнім світом. Він продовжує спілкуватися з родичами за допомогою телефонії та соціальних мереж. При цьому старий заводить нові знайомства — проводить час за приємною бесідою з іншими підопічними та персоналом.

Що входить до комплексного догляду?

Важливо відзначити, що увага приділяється як фізичному стану пенсіонера, а й психоемоційному. У сервіс входить:

  • Моніторинг за дотриманням графіка харчування та сну.
  • Реабілітація за показаннями після інсульту, інфаркту, перелому хребта, шийки стегна, ЧМТ.
  • Медикаментозне та немедикаментозне лікування: фізіотерапія, мануальна терапія, масаж, арт-терапія.
  • Організація дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі зеленими зонами пансіонату.
  • Підтримка чистоти в житлових кімнатах: регулярне вологе та сухе чищення.
  • Допомога у самообслуговуванні: підтримка гігієни, зміна одягу, гоління, стрижка.

Індивідуальний підхід та максимальна безпека — переваги геріатричного госпіталю

Особливо актуально порушити питання безпеки в моменти бурхливої пандемії коронавірусу. У шпиталі створено всі умови, щоб вірусна інфекція (не лише Covid-19) не поширилася серед постояльців. Персонал з особливою уважністю обслуговує кожного постояльця, мінімізуючи дискомфорт та нестабільний настрій.