Контакти

Салон “Міледі”

Київ, вул. Антоновича 18 (Горького)

Телефон: +38 (093) 995-38-07

Графік роботи: Цілодобово 24/7

Тайський масаж в Києві

Тайский массажТрадиційний масаж Таїланду – це не тільки ціла наука, а й мистецтво. Знання всіх прийомів і методик цього масажу передавалися цілим поколінням учнів, і широко практикується не тільки в Таїланді, але по всьому світу. Тайський масаж в Києві також користується популярністю. У нашому салоні ви можете замовити сеанс такої цілющої процедури. І замість того, щоб подолати відстань Бангкок – Київ тайський масаж можна спробувати і в своєму рідному місті. Адже тут для вас працюють досвідчені майстри, які отримали кваліфікацію в школах тайської медицини.

Перш за все, тайський масаж являє собою цілу систему оздоровчих прийомів. Деякі фахівці називають цей вид масажу пасивної йогою, так як наше тіло піддається слабким розтяжок, м’яким рухам похитування і навіть впливу на біологічно активні точки, що характерно для східної медицини. За допомогою цих прийомів суглоби розкриваються, розтягуються м’язи і сухожилля. І в результаті збільшуються життєві сили людського організму, а тіло максимально розслабляється.

У тілі постійно циркулює енергія, яка повинна розподілятися рівномірно по всіх каналах, тканин і органів. Будь-яке з порушень енергетичного потоку призводить до зниження балансу в тілі і імунітету, а також наслідком можуть бути різні захворювання. Тайський еротичний масаж Львів прийняв ще тому, що він знімає стрес і напруження, а особлива техніка такої процедури усуває блоки і застої в певних місцях тіла, щоб потоки енергії поширювалися по ньому вільно. Плюс до всього безліч людей приваблює ця процедура приємною технікою виконання.

Оздоровчий тайський масаж відбувається в привабливою східній атмосфері, де звучать легкі мелодії і парять аромати квіткових пахощів. Акуратними рухами масажистка починає м’яко впливати на м’язи тіла, розтягуючи їх. Так само вона знімає напругу шляхом розтирання сухожиль і зв’язок в тілі. Найчастіше в такій процедурі використовують не тільки пальці рук і долоні, але також ступні, коліна і лікті. Плавні рухи в спокійному темпі, характерні для масажу, послаблять весь організм, і додасть тілу життєвих сил.

Люди, які страждають хронічною втомою або нервовими стресами звертаються до фахівців тайського масажу. Процедури дозволяють забути про щоденні тривоги і метушні, і повністю віддатися припливу енергії і райської насолоди. Київ тайський масаж не порівнює з чим-небудь ще, так як його особливості тримаються в таємниці і доступні лише обраним. Проте, сьогодні такими техніками бажають використовуватися багато.

Один з важливих чинників, на який клієнти звертають увагу, це тайські дівчата і, відповідно, таїландська екзотика. Але суть такої процедури – тайський масаж Київ вважає в обміні енергетичних хвиль між обома учасниками: клієнта і масажиста. Взаємна і гармонійна зв’язок в такому процесі є причиною того, що цю техніку ще називають «еротичним масажем».

Тонка східна робота з енергетикою тіла триває, як правило, близько 2,5 годин. Зазвичай майстер починає процедуру з нижніх кінцівок – ступень ніг, потім піднімається вище. Положення не тільки ніг, але і всього тіла під час масажу змінюється. З самого початку пацієнт лежить на спині, після повертається на бік, і наостанок, лягає на живіт, обличчя повинно бути направлено вниз. В цілому, вся техніка тайського масажу сприяє нормалізації тонусу в тілі, а також поліпшенню рухливості суглобів.

Як ви знаєте, здоров’ю слід приділяти більше уваги, ніж ми думаємо. Наші майстри-масажисти з задоволенням проведуть для вас розслаблюючу процедуру, після якої ви обов’язково відчуєте прилив сил і життєвої енергії. Тайський масаж в Києві важко назвати дорогим задоволенням, хіба що дуже корисним задоволенням не тільки для тіла, але і для душі!