Виїзд до клієнта

За Вашим бажанням наша дівчина-масажистка приїде провести масаж на зручну для Вас територію. В цьому випадку у нас до Вас певні вимоги:

Дівчина приїде до Вас виключно в тому випадку, якщо Ви не вживали і не будете вживати спиртне.

Важливе правило нашого салону: ми працюємо без інтим-послуг і оральних ласк. З приводу інтиму Ви не домовитеся з нашою дівчиною – 100%.

Крім вартості масажу, Ви оплачуєте таксі в обидві сторони. Сума замовлення масажу на виїзді становить не менше 1000 грн.

Ще раз про важливе: наш салон надає послуги еротичного масажу (оральні ласки і інтим-послуги виключаються). Однак чарівна масажистка неодмінно доводить Вас до стану оргазму, використовуючи мистецтво боді-масажу і техніку рук.

Види масажу

Виды массажаВсі, хто знає, що таке масаж, ніколи не відмовиться від нього. А все тому, що він не вимагає від вас ніяких зусиль. Хіба що вам потрібно розслабитися, подумати про щось приємне … А перед цим визначитися з вибором якого саме масажу вам хочеться.

Як відомо, існує багато різних видів масажу, лікувальним з яких є мало не кожен. Але, тим не менше, всі види масажу не мають єдиної класифікації. Ми введемо вас в курс і розповімо про найбільш вживаних масажних процедурах.

Класичний – базовий еротичний масаж https://faraon-massage.lutsk.ua/, який є основою для багатьох інших видів. Це найпоширеніший вид масажу, в якому тіло розтирають, розминають і погладжують. Масаж може бути загальним і локальним, тобто на окремих частинах тіла. Завдяки класичному масажу відновлюється гормональний баланс в організмі, поліпшується циркуляція крові в тілі, а тканини забезпечуються киснем.

Східні види масажу користуються великим попитом. Серед них найвідоміший – китайський масаж або шиацу, який виконується помірними надавливаниями пальців і долонь на особливі точки і зони тіла. Після сеансу такого масажу поліпшуються енергетичні потоки в тілі, і відновлюється баланс всього організму.

Тайський лікувальний масаж також популярний і дуже затребуваний, так як його прийомами володіють лише деякі фахівці. Особливість такого виду масажу полягає в тому, що кожен м’яз і суглоб масажист буде розминати легкими розтяжками, надавливаниями, постукуваннями і навіть скручуваннями. Цьому притаманні легкі больові відчуття. І в цьому немає нічого дивного, адже так закладено природою. Зате після тайського масажу ви відчуєте розслабленість і жвавість кожної клітинки вашого тіла.

Якщо ви захочете випробувати нові відчуття, здатні розбудити не тільки енергію тіла, але і сексуальні бажання, ви можете відвідати фантастичний сеанс еротичного масажу. Найчастіше багато хто відчуває скутість перед такої екстраординарної процедурою, але в цьому немає нічого аморального. Адже якщо у вашому житті майже не залишилося пристрасті, то це вірний спосіб її повернути. Ви можете випробувати, наприклад, тантричний масаж, що виконується жіночим тілом, що спонукає найінтимніші бажання. Цей вид застосовується не тільки чоловіками, масаж для жінок – це захоплююче, яскраве і незабутнє дійство. А для закоханих хорошою можливістю насолодитися не тільки масажем, але і обопільними ласками стане масаж для пар.

Не бійтеся експериментів, і робіть сміливі кроки назустріч новим відчуттям. Для цього існує безліч видів масажу на будь-який вибір.