Точковий китайський масаж шиацу

Точковий китайський масаж шиацу

Точечный китайский массаж шиацу

Особливе місце серед всіх видів масажу займає шиацу масаж – одна з найвідоміших процедур в китайській медицині. Точковим або шиацу його називають тому, що він здійснюється натисканням різною силою пальців на біологічно активні точки тіла. Важлива також частота і тривалість таких натискань. Іноді на точки тіла краще впливати не тільки пальцями, але всією долонею. Масаж шиацу застосовують в різних цілях, наприклад для зняття різних типів болю (головний, м’язовий, періодичні болі у жінок і т.п.). Ще його використовують для підвищення працездатності і тонусу організму, поліпшення пам’яті, зору, слуху і в інших цілях. В основному при точковому впливі посилюється захисний бар’єр організму, підвищується імунітет і активація внутрішньої енергії в тілі.

Китайський крапковий масаж не вимагає спеціальних медичних знань, але точки, на які слід впливати, знають майстра даного виду масажу. Тому самостійно робити шиацу не рекомендується, надайте це нашим масажистам. Лікування таких проблем як безсоння або стресові зриви краще проходять під точковими впливами. Точковий масаж також впливає на поліпшення опорно-рухового апарату. Але в більшості випадків масаж не тільки допомагає позбутися від хвороб і різних недуг, а також підвищує сексуальність. Багато пар застосовують на собі шиацу масаж, тим самим посилюючи свою статеву активність.

Точки, які відповідають за потік енергії по тілу, відчуваються фахівцем з шиацу на інтуїтивному рівні. Вони вибираються на тих зонах тіла, де пацієнт відчуває найбільшу болючість. Кожен з нас піддався інстинктивним поривам, починає погладжувати ту частину тіла, де відчуває біль. Таким чином відбувається і лікувальний ефект точкового терапії – шляхом натискання на біологічно активні точки, оскільки китайський точковий масаж полягає в нормалізації енергетики в тілі.

Важливо відзначити два різновиди цього масажу: акупунктура – голковколювання або голкотерапія, і акупрессура – тиск на певні точки тіла. Якраз під час акупресури, або тиску на зони тіла, можливо відчути слабкі болю. Від опрацювання цих точок і глибокого дихання оздоровчий ефект посилюється.

Ми надаємо можливість випробувати екстраординарну точкову терапію в нашому салоні. Досвідчені та кваліфіковані масажисти знають, як за допомогою пальців і натискань на зони вашого тіла нормалізувати в ньому потік енергії. Багато людей оцінили результати шиацу гідно. Після умілих дій масажиста ви відчуєте розслаблення і легкість в тілі, кров’яний тиск і пульс прийдуть в норму, а загальний спокій посприяють здоровому і міцному сну.

Точковий масаж допомагає для нормалізації апетиту і поліпшення обміну речовин. Часто люди, охочі позбутися згубних звичок, таких як куріння або алкоголізм, також звертаються до методів точкового впливу.

Чудовий зовнішній вигляд і відмінне самопочуття багато жінок отримують від шиацу процедур. Використання такого масажу розгладжує зморшки на обличчі, позбавляє його від прищів і чорних крапок. Друге підборіддя можна також легко прибрати, відвідавши кілька сеансів шиацу.

Якщо ви бажаєте залишатися вічно молодим не тільки тілом, а й духом, рекомендуємо спробувати для цього масаж шиацу, який надають досвідчені масажисти в нашому салоні. Доглянута зовнішність і хороше самопочуття – це здорово. Не відкладайте можливість омолодитися вже сьогодні, ми раді будемо бачити вас в нашому салоні. Впевнені, що вам захочеться відвідати і інші сеанси різних видів масажу.